Brusivo

Display:none
Řezné, brusné kotouče

Nabízíme kvalitní řezné i brusné kotouče na ocel, nerez, litinu, kámen,hliník a na dřevo. Výborný poměr cena – výkon. Kotouče mají průměr od 115mm až do 400mm a šířkou upínání 22,2 až 32mm, k dispozici v různých tloušťkách a složení směsí. Vhodné do úhlových brusek i řezaček.

Řezné, brusné diamantové kotouče

Diamantové kotouče na beton a betonové výrobky, tašky, obklady, stavební materiál a podobně. Kotouče můžete vybírat jak v kvalitě hobby, tak i profi.
Rozměry kotoučů jsou od 115 mm do 230 mm a šířkou upínání 22,2 mm. V nabídce jsou také brusné kotouče na beton v průměrech 115 mm až 180 mm a šířkou upínání 22,2 mm.

Keramické kotouče a kameny

Nabízíme brusné kotouče na stolní brusky různého složení a vlastností dle opracovaného materiálu. Základní rozměry kotoučů jsou 150 mm a 175 mm a šířkou upínání 20 mm.
V nabídce dále naleznete brusná tělíska válcová, kuželová, osazená, kulová různých rozměrů se stopkou 3 nebo 6 mm na materiály typu ocel, nerez, keramika, atd.

Kameny nabízíme dle použití od rozměru 6x10x100 až po 13x25x200. Dále obtahovací kameny, brousky na kosu a orovnávače.

Display:none
Lamelové kotouče

Nabízíme lamelové kotouče v provedení zirkon (modrý) vhodné pro broušení nerezi a korund (červenohnědý) vhodné pro broušení oceli. Obecně jsou lamelové kotouče vhodné pro broušení nerezi, oceli, dřeva i plastů. Průměry kotoučů se pohybují od 115mm do 180mm a šířkou upínání 22,2mm, v zrnitostech 40 až 120. V nabídce dále naleznete lamelové kotouče různých rozměrů na kovové stopce.

Leštící kotouče

Nabízíme plstěné a látkové kotouče vhodné na leštění obvodem či plochou kovových či nekovových povrchů. Použití pomocí stolní brusky nebo vrtačky. Lze použít pro zvýšení účinku leštících past.

Drátěné kotouče

Nabízíme kotouče, kartáče pro úhlové brusky, vrtačky, stolní brusky a pod. Naleznete zde kartáče hrncové, kónické, copánkové, kadeřavé, na stopce, se závitem M14. Vhodné na materiály jako ocel, nerez, mosaz.

Display:none
Kartáče

Vhodné na materiály typu ocel, nerez, mosaz, pvc apod.
Kartáčovací válce a brusné válce pro kartáčování broušení, leštění, čištění, satinování, drásání a strukturování. Jsou vhodné pro satinovací brusky, ovšem s adaptérem je lze použít i v úhlové brusce s regulací otáček nebo ve vrtačce. Není potřeba kupovat drahé nářadí.

Plátna a výseky

Nabízíme brusné plátno na metráž v šířkách 150mm a 250mm, brusné plátno a brusný papír v rozměrech 230x280mm, brusné pásy na brusky, brusné papíry pro broušení za sucha i za mokra, zrnitosti od 40 do 1200.

Rouna – netkané syntetické vlákno na metráž, nebo jako výsek v rozměrech 150mm nebo 120x280mm, v zrnitostech A/C, A/M, A/F, A/VF. tzv. scotch brite.

Houby brusné – na broušení materiálů jako dřevo, lak, plast, atd. Houby jsou v rozměrech 100x70mm a v hrubostech 80 až 180.

Vlna ocelová v balení po 200gramech, v jemnostech 0, 00, 000. Vhodné pro čištění a broušení povrchů jako dřevo, kovy, plast, keramika, sklo, apod.

Výseky, fíbry na suchý zip děrované i bez děr v průměrech od 115mm do 150mm, v zrnitosti od 40 do 180, dále nalepovací výseky v průměrech 300mm a 400mm. Brusné fíbry máme od průměru 115mm do 150mm, v zrnitosti od 120. Výseky a fíbry lze použít na celou škálu materiálů jako kovy, dřevo atd.

Unašeče, příslušenství

Unašeče a veškeré příslušenství k sortimentu brusiva. Unašeče, nosiče se stopkou na vrtačku, nosiče se závitem M14 pro úhlovou brusku, držáky brusného papíru, adaptéry.

Pasty leštící, vosky, emulze, oleje i od firmy Autosol, které naleznou použití jak v průmyslu tak v domácnosti. Ideální pro čištění, leštění a ochranu kovů, plastů.

Kontaktní formulář

9 + 9 =