Elektrické nářadí a stroje

Úvodní stránka » Sortiment » Elektrické nářadí a stroje
Display:none
Brusky

Nabízíme úhlové brusky ve velikostech 115mm, 125mm, 150mm a 230mm. Lze si vybrat ve dvou kvalitativních řadách, vyzkoušený a spolehlivý výrobce hobby nářadí za dobrou cenu, nebo kvalitní a spolehlivé profi nářadí od známých výrobců. V nabídce máme vibrační brusky s brusnou plochou 93×185, 90×187 , excentrické brusky s průměry kotouče 125mm, 150mm v hobby i profi kvalitě, přímé brusky a mini brusky. Nářadí pro širokou škálu použití. Brusky u nás naleznete od výrobců Narex, Makita, Bosch, Extol a Ferm.

Hoblíky

Nabízíme spolehlivé elektrické hoblíky v hobby kvalitě. Šířka nožů 82mm.

Kladiva

Nabízíme kvalitní a všestranná vrtací/sekací kladiva, kombinovaná kladiva v profi kvalitě. Kladiva mají upínání SDS+ a výměnné sklíčidlo či sklíčidlo s adaptérem na běžné válcové vrtáky.

Display:none
Pily přímočaré, kotoučové, ocasky

Nabízíme přímočaré, kotoučové pily a ocasky. Lze si vybrat ve dvou kvalitativních řadách, vyzkoušený a spolehlivý výrobce hobby nářadí za dobrou cenu, nebo kvalitní a spolehlivé profi nářadí od známých výrobců. Průměry kotoučů u kotoučových pil jsou od 165mm do 190mm, lze řezat pod úhlem až 45°, jmenovitý příkon až 1200W.

Pily pásové různého typu zn. Pilous

Vrtačky

Nabízíme příklepové vrtačky pro vrtání do dřeva, kovu, zdiva i betonu. Do vrtaček upnete vrtáky a nástroje do šířky 13mm. Příkon nářadí až do 1010W. Profi nářadí poskytujeme od značek Narex a Makita, hobby nářadí od značky Ferm. Dále nabízíme také stolní vrtačky značky Proma – výborný poměr cena/výkon.

K prodeji máme i magnetické vrtačky značky Element.

V doplňkovém sortimentu naleznete sklíčidla závitová i kuželová, samosvorná sklíčidla, kličky, mazivo na sklíčidla, nástavce pro úhlové vrtání.

Display:none
Aku nářadí

Nabízíme kvalitní profi i hobby akumulátorové nářadí s bateriemi Lion. Můžeme nabídnout šroubováky, šroubovák s příklepem, kladiva, úhlové brusky, utahováky, kotoučové pily, pily ocasky.

Multifunkční nářadí

Nabízíme nářadí, které lze použít k dělení materiálu, broušení a škrábání. V příslušenství je několik nástavců, které pomohou kýžené činnosti.

Pájky – klasické pájecí pistole transformátorové. Jednoduchá obsluha, výkon až 100W.

Vysavač výrobce Narex. Vysavače jsou vhodné pro suché i mokré vysávání běžných nečistot ze stavby či dílenského provozu. Příkon vysavačů až 1000W.

Kontaktní formulář

12 + 11 =