Nástroje

Display:none
Vrtáky dle druhu

Kvalitní vrtáky do kovu v kvalitě klasické HSS, vybrušované HSS-G, kobaltové HSS-E; vrtáky do zdiva a betonu s válcovou stopkou či na SDS+, SDSmax upínání; bezpříklepové vrtáky do obkladu a keramiky a také diamantové vrtáky do tvrdých dlažeb a obkladů; běžné vrtáky do dřeva i hadovité v několika délkách; korunkové vrtáky bimetalové různých šířek a upnutí od profi výrobců; vrtací korunky do zdiva na šestihranu či SDS+ stopce; stupňovité vrtáky do materiálu tloušťky až 4mm, od běžného HSS až po HSSCo.

Závitníky, očka, sady na opravu závitů

Závitníky jednorázové i sadové, v kvalitě NO, HSS, HSSE, metrické i palcové. Závitníky i očka vedeme v různých stoupáních. Nabízíme i sady závitníků a oček, a také sady na opravu závitů.

Display:none
Technické frézy, Rotační frézy

Technické frézy na ubírání různých materiálů , od kovů až po dřevo, dle zvoleného povrchu, šířky, výšky frézky a správných otáček; rotační frézky různých tvarů do dřeva, výborný poměr cena/výkon.

Pásy a listy do pil

V nabídce máme pilové pásy na kov, na nerez; různých délek a různých zubů. Dle přání lze na objednávku poptat i rozměr, který nemáme běžně skladem.

Pilové kotouče na dřevo v průměrech od 160mm do 600mm, dále pilové kotouče na kov v průměru 250mm.

Listy do přímočarých pil na dřevo, kovy, plast s oběma typy upnutí do pily; listy do ocasek na dřevo a kov v několika typech; listy do ručních pil na dřevo od 300mm do 1000mm, listy do ruční pily na kov 300mm, jednostranné, oboustranné, bimetalové i HSS.

Display:none
Sklíčidla, trny a pouzdra

Sklíčidlo na vrtačku se závitem či na kužel, rychloupínací či na kličku; rozsah upnutí vrtáků dle typu sklíčidla od 0,5mm až po 16mm, dále trny a redukční pouzdra, vyrážecí klíny.

Záhlubníky, výstružníky, sukovníky, frézy

Záhlubníky do kovu, devadesáti stupňové, vhodné pro zahloubení děr pro šrouby se zápustnou hlavou, odjehlení. Záhlubníky do dřeva s vodícím vrtákem.

Výstružníky ruční i strojní pro rozšíření vyvrtaných otvorů. Sukovníky a ploché vrtáky pro vydlabání širších otvorů do dřeva.

Technické frézy, rotační frézy na ubírání různých materiálů, od kovů až po dřevo, dle zvoleného povrchu, šířky, výšky frézky a správných otáček; rotační frézky různých tvarů do dřeva, výborný poměr cena/výkon.

Kontaktní formulář

14 + 2 =