Po velké poptávce zahradních nůžek tuto sezónu, jsme se rozhodli přidat značku FELCO. Nůžky této značky jsou skutečnými profesionálními nástroji pro střih stromů, keřů a rostlinných materiálů ve vinohradech, sadech, parcích, školkách a na zahradách. Výrobě nůžek a nářadí se tento švýcarský výrobce věnuje intenzivně již od roku 1945 a veškeré své získané zkušenosti i znalosti o materiálech, ergonomii, funkčnosti a potřebách vdechnul do všech svých nástrojů. Nářadí FELCO je tak dnes mezi profesionálními střihači mimořádně ceněné a používané po celém světě. Svědčí o tom i fakt, že tyto nůžky jsou nejvíce napodobovány svou konkurencí.

 

Jednoruční nůžky pro každou ruku

Nabídka jednoručních nůžek v sobě zahrnuje širokou skupinu modelů, ve které si každý uživatel zvolí ten pravý nástroj na míru svojí ruce. Uživatelé s menší rukou, větší rukou, praváci, leváci, profesionálové pro celodenní výkon či hobby uživatelé naleznou odpovídající model.

My jsme se v železářství rozhodli zatím zahrnout do nabídky tyto typy nůžek:

Felco 160 – základní nůžky výrobce, které nadchnou svou lehkostí a kvalitou střihu

Felco 8 – pro velké ruce, ergonomický model se sklopenou střižnou hlavicí

 

 

 

Felco 7

 

Felco 12

 

Felco 7 a 12 jsou modely pro skutečně náročné uživatele, doporučené pro profesionální střihání. Je to model s vylepšenou otočnou rukojetí, která snižuje o 30 % vynaloženou sílu a činí stříhání ještě komfortnější. Čepel má drážku, která umožňuje střihání malých drátů bez poškození ostří.

Kvalitní materiály, náhradní díly, doživotní záruka

Dlouhá životnost nářadí je zaručena použitím vysoce kvalitních materiálů, jako je ušlechtilá ocel, ocelové a hliníkové slitiny, či karbonová vlákna. Dokladem kvality výrobků je také délka záruční doby. Kupříkladu na rukojeti ručních nůžek vyrobené z kovaného hliníku poskytuje výrobce doživotní záruku.