Naše firma si zakládá na své dlouholeté tradici a rodinné atmosféře. Většina zaměstnanců je s námi více než deset let a zakladatelé Železářství Jegla s.r.o., manželé Jeglovi, jsou s firmou od samého počátku, tedy od roku 1992. Žádný úspěšný podnik, ale nestojí jen na historii a tradici. Je potřeba se stále posouvat vpřed a inovovat. My díky společné tvrdé práci jdeme za svým cílem neustále zlepšovat naše služby ke spokojenosti vás, našich zákazníků.

Rok 2021 je pro nás rokem významných změn. V březnu jsme přestěhovali prodejnu ze Starého Města do Uherského Hradiště, kde nyní sídlíme v areálu bývalých vojenských kasáren. Z velkorysého prostoru dvou budov, jsme nyní sice na menší ploše, ale celý náš sortiment najdete pod jednou střechou, a právě to pro nás bylo stěžejní myšlenkou. Jedno místo, kde najdete vše, co potřebujete.

Nový prostor jsme hledali dlouho a věříme, že jsme našli to správné místo nejen pro nás, ale i pro vás. Z centra města k nám dojdete pohodlně pěšky, takže rychle vyřešíte prasklou žárovku nebo třeba chybějící hřebíky na novou poličku. Pokud je ale váš kutilský plán větší a vy budete stavit na zahradě houpačky pro vnoučata, renovovat terasu na letní grilování nebo se rozhodnete postavit nový zahradní domek, přijeďte radši autem. Stejně tak pokud jste profesionál a nakupujete u nás v železářství materiál potřebný pro své zakázky. Parkování je přímo u budovy a vy tak nebudete mít problém naložit i větší a objemnější materiál.

Nové logo firmy

Ruku v ruce s novým začátkem jde i vizuální stránka Železářství Jegla. Nový život jsme vdechli našemu logu.

Původní logo firmy

 

Nové logo firmy

 

To prošlo proměnou a my cítíme, že takto je v souladu s naší identitou. Na trhu působíme již 29 let a logo se za tu dobu změnilo dvakrát. Poprvé při změně názvu z Ferony a.s. Olomouc a nyní. S novým místem, nové logo, se kterým se můžeme absolutně ztotožnit.

Těšíme se na vás.